Moje deko profil marki na Instagramie

Social media

Śnieżka

[addthis tool="addthis_inline_share_toolbox"]

ZADANIE

Śnieżka Moje Deko to linia farb stworzonych z myślą o wszystkich miłośnikach oryginalnych dekoracji i aranżacji wnętrz. Moje Deko podąża za trendem na własnoręczne odnawianie starych przedmiotów – DIY.

 

Emalia akrylowa Śnieżka Moje Deko to sposób na szybką metamorfozę wszystkich przedmiotów wykonanych z każdego materiału zarówno wewnątrz domu jak i do użytkowania na zewnątrz – można nią pomalować zarówno drzwi, okna czy meble, jak i dekoracje i zabawki. Produkty z linii Śnieżka Moje Deko pozwalają na samodzielne tworzenie niebanalnych dekoracji do domu i ogrodu, nadawanie zupełnie nowego wyglądu meblom i innym elementom aranżacji.

[instagram-feed]

REALIZACJA

Instagram to idealna przestrzeń do promocji kreatywnego produktu, jakim są farby Moje Deko. To tutaj, w oparciu o hashtagi, internauci poszukują inspiracji dla swoich realizacji, tutaj prezentują swoje prace i tworzą społeczność. Działania na Instagramie to nie tylko budowa i wzmacnianie wizerunku – dzięki aktywnej obecności marki w tym medium można także pozyskać dodatkowe leady sprzedażowe.

 

Stąd przy opracowaniu strategii komunikacji produktów przed uruchomieniem profilu @mojedeko, naturalnym dla nas stało się prezentowanie możliwości farb, ich gamy kolorystycznej, propozycji realizacji czy inspiracji metamorfozy zwykłych przedmiotów krok po kroku. Dla poprawienia atrakcyjności profilu stosujemy różne formaty graficzne: animacje, kolekcje zdjęć, Insta Stories. Stworzyliśmy i promujemy w serwisie brandowy hashtag #mojedeko.

 
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: kontakt: hello@oldfresh.pl